Nepatiko meistrės bendravimas, nors buvo pakankamai maloni, tačiau pasirodė viskuo nepatenkinta, nagų lakas paliktas nubėgęs nuo nago į šonus, nepraėjus savaitei lakas jau pradėjo atsilupinėti bei atšokinėti. Meistrė įspėjo, jog nagų būklė prasta, siūlė nebesidaryti gelinio lakavimo, tačiau ankščiau atlikti lakavimai atlaikydavo be problemų. Spalvų pasirinkimas labai nedidelis.
Evelina•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko tiek procedura tiek meistre!
Paslaugą atliko Džamilia
Roberta•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
VISKAS PUIKU
Dalyte•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta paslauga, meistrė kruopšti ir profesionali.
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nulis bendravimo su klientė. Pradėjo formatuoti nagus,net nepaklausie kokios formos norėčiau,pagal save. Buvo momentu skaudžiu,jokio atsiprašymo. Už toki darbą pusies sumos net nesimokėciau.