Labai geras kirpimas. Kirpėja labai atsakingai žiūri į savo darbą. Nuo pat pradžių tiksliai išsiaiškino pageidavimus bei darbą atliko nepriekaištingai. Jaučiausi, kad mano šukuosena kirpėjai tikrai rūpi.
Paslaugą atliko Renata •Vyriškas kirpimas
Nedas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai ✌️
Paslaugą atliko Agnė •Vyriškas kirpimas
Valdas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku!
Gediminas •prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne pirmas kartas, kada ateinu čia kirptis. Visada švaru, ramu. Kirpėjai malonūs ir profesionalūs.