Salonas tvarkingas, švarus. Darbuotojai malonūs ir kerpa atidžiai. Įsigilina į kliento norus ir atitinkamai kerpa.
Paslaugą atliko Renata •Vyriškas kirpimas
Julius•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ne pirmą kartą pas Deividą kerpuosi, labai kruopštus ir atsakingas, visada vertina situaciją profesionaliai, pataria ir pasiūlo klientui sprendimus, kurie labiau tiktų nei pats klientas yra sugalvojęs. Super :) Važiuoju iš Vilniaus kirptis pas Deividą :)
Paslaugą atliko Deividas •Vyriškas kirpimas
Linas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabu! Likome patenkinti rezultatu 😊
Paslaugą atliko Deividas •Vaikų kirpimas
Andrea•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ilgai ieškojau gero barberio ir radau. Nuostabi patirtis 👍
Paslaugą atliko Agnė •Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Valdas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Apkirpo puikiai, kaip ir praeitą kartą. Rekomenduoju!!!