Labai patiko vaikiškas kirpimas, būtinai dar grįšime, ačiū
Paslaugą atliko Renata •Vaikų kirpimas
Jonas•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai miela kirpėja, džiaugiamės rezultatu, Renata puikiai moka susikalbėti su vaikais ir nepriekaištingai atlikti savo darbą ☀️❤️
Paslaugą atliko Renata •Vaikų kirpimas
Monika•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super
Paslaugą atliko Deividas •Vyriškas kirpimas
Paulius•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Gerai atliko savo darba☺️
Paslaugą atliko Deividas •Vaikų kirpimas
Domantas•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Sudas-ne salonas. Ateini pirma karta, sakai zmogui pasireiksti, nukerpa,sonai pliki, virsugalvis ananasas. Po tokio kirpimo po savaites, vel reikia eiti i normalu salona. Neklausia pries darant, isskuta ausis( ko negalima-reikia depiliuoti vasku) paskui klausia ar kerpam antakius ( taipogi reikia vasku). Turi 4 masineles,2 zirkles( kurias panaudojo kirpimo pabaigoje, apipurskus galva su vandeniu lyg duse). Nenaudoja, Peiliuko apskutimui( legaliai negalima,bet visi salonai turi-naudoja)