Barbershop RaBarber

4,9
1834 atsiliepimai
Pylimo g. 35, Vilnius, 01309
Atidaryta Šiandien: 10:00 - 20:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
1834 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Buvo labai gerai
All great! Love my new style.
👍. Puiku
Kerpuosi pas Arminą visada, esu patenkintas
Patiko, tikrai rekomenduoju. Kruopštus barberis.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Kalbos: UA, RU, ENG. Sveiki, mano vardas Artiom! Barberijos pasaulyje aš atradau savo tikrąjį pašaukimą, o mano istorija yra kelias į tobulumą ir pripažinimą. Mano aistra šiai meninei sričiai veda mane per įvairius horizontus, o pasiekimai tapo mano ištikimais palydovais. Aš taip pat didžiuojuosi savo stilisto patirtimi, kuri toliau auga su kiekvienu klientu ir kiekvienu projektu. Daugiametė patirtis leidžia man suprasti klientų poreikius, kurti unikalius stilius ir perduoti jiems pasitikėjimą ir stilių.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Artem

Profesionalus11
Išmanantis darbą6
Dėmesingas detalėms5
Talentingas5

Apie

Sveiki, esu Jūsų Junior Barberis. Baigiau kursus „Barberis nuo nulio“ ir esu pasiruošęs padėti Jums atrodyti puikiai. Kiekvienam kirpimui skiriu ypatingą dėmesį detalėms, kad rezultatas būtų nepriekaištingas. Mano tikslas – kad kiekvienas klientas išeitų su nauju pasitikėjimu ir šypsena. Atvykite ir patirkite, kaip aukščiausios kokybės kirpimas ir išskirtinis aptarnavimas gali pakeisti Jūsų išvaizdą ir nuotaiką. Užsiregistruokite dabar ir leiskite man pasirūpinti Jūsų stiliumi! Kalbos: LT, RU, ENG

Paslaugos

Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Apie

Esu Daniel, diplomuotas Vyriausias barberis turintis daugiau nei 5 metų darbo patirtį. Baigiau aukšto profilio ,,Femina Bona” akademija. Nuolatos tobulinu savo įgūdžius seminaruose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Mano specializacija – vyriški kirpimai ir barzdos bei ūsų priežiūra. Jeigu Jus siekiat atrodyti vyriškai ir tuo pačiu vertinat tobula įvaizdį bei stilių - Jums pas mane.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Danielius

Profesionalus28
Aukštos kvalifikacijos19
Išmanantis darbą19
Kruopštus11

Apie

Kalbos: LT, RU, ENG Sveiki, aš esu Daša - sertifikuota barbierių specialistė. Baigiau kursus “Šukuosenų studija”. Ši profesija reikalauja daug idėjų ir meistriškumo, todėl tobulėju, mokausi ir keliu savo kvalifikacija toliau. Įgytas naujas žinias tobulinam praktikos dalyvavimu įvairiuose seminaruose, kurie susije yra netik su plaukais, bet ir su barzdom. Mano tikslas yra pritaikyti mano klientams tinkamą stilių, kad jie atrodytų nepriekaištingai ir jaustųsi patogiai su savo nauju įvaizdu.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Daša

Profesionalus9
Dėmesingas detalėms8
Išmanantis darbą5
Svetingas5

Apie

Sveiki, mano vardas Arminas esu kirpimų, šukuosenų, plaukų meistras/barberis. Nuolat tobulinantis savo žinias ir meistriškumą ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Kruopštumas – tai mano pagrindinė ir svarbiausia darbo savybė. Tad visuomet vadovaujuosi pagrindine taisykle, man visada svarbiausia yra puikiai išpildyti kliento lūkesčius. Atsisėdę į mano kėdę mėgausitės puikiu aptarnavimu, kompetentingai parinktu personalizuotu įvaizdžiu, atsižvelgiant į jūsų individualius bruožus ir pageidavimus! Kalbos: LT, ENG, RU.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Arminas

Profesionalus9
Kruopštus6
Talentingas5

Apie

Sveiki, aš esu Povilas. Esu sertifikuotas barberis, tačiau šitoje profesijoje kvalifikacija keliama pastoviai, ko aš ir siekiu. Baigęs kursus “Barberis nuo nulio”, taip pat mokinuosi kirpėjo profesijos. Kiekvienam klientui stengiuosi suteikti jų norimą ir jiems tinkamą rezultatą. Taip pat mano tikslas, kad kirpimo metu būtumėte išklausyti! Kalbos: LT; EN

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Povilas

Draugiškas5

Apie

Esu vyriausiasis vyrų kirpimo meistras ir dėstytojas, turintis daugiau nei 5 metų darbo patirtį. Esu baigęs mokslus geriausiose pasaulio mokykloje, tokiose kaip Vidal Sassoon, Menspire, R1.academy, Tony and Guy ir kt. Atsisėdę į mano kėdę mėgausitės puikiu aptarnavimu, kompetentingai parinktu personalizuotu įvaizdžiu, atsižvelgiant į jūsų individualius bruožus ir pageidavimus, mėgausitės gera nuotaika ir pasitikėsite pasirinktu meistru.

Paslaugos

Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Apie

Kalbos: LT, RU, PL. Sveiki, mano vardas Agnieška, esu sertifikuota vyrų kirpėja. Šis darbas man yra ne tik darbas, bet ir didelė mano gyvenimo dalis, tad tikrai galiu teigti kad esu laiminga, darydama tai, kas man labiausiai patinka. Apsilankymo metų demėsingai išklausysiu Jūs ir mielai padėsiu Jūms sukūrti Jūsų norima įvaizdį, atsakysiu į visus rūpinčius klausymus, ir padarysiu viską kad jaustumetes patogiai.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Agnieška

Profesionalus9
Kruopštus6
Išmanantis darbą5
Malonus5

Apie

Kalbos: RU, UA Sveiki, mano vardas Eduard, esu junior Barber. Neseniai baigiau kursus „Barberis nuo nulio“. Mano tikslas yra padėti klientams jaustis pasitikinčiais savo išvaizda. Pasižymiu ypatingu dėmesiu detalėms, todėl kiekvieną kirpimą atlieku su ypatingu rūpesčiu ir meile savo darbui. Man svarbu, kad kiekvienas klientas išeitų iš mano kėdės su šypsena veide ir pasitikėjimu savimi.

Paslaugos

Plaukai
Depiliacija

Apie saloną

Barbershop RaBarber
01309 Pylimo g. 35, Vilnius

Palepinkite save RaBarber barber shop'e, kuris yra naujai įsikūręs Vilniaus senamiestyje, vos kelių minučių atstumu nuo Rūdninkų skvero. Plaukų kirpimas ir barzdos skutimas - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Artimiausias viešasis transportas:

RaBarber barber shop'ą yra lengva pasiekti autobusais: 53 bei troleibusais 1, 2, 7, 15 ir 20. Vingriai stotelė.

Komanda:

Salone Jūsų lauks savo srities profesionalūs barberiai, kurie pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: Klasikinė, 1960-aisias dvelkianti aplinka.
  • Specializacija: Kirpimas, skutimas, dažymas.
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
10:0020:00

Vyrų kirpyklos netoliese