Barzdaskučiai - Vilniaus g.

Vilniaus g. 31,, 01402 Vilnius
4,8
496 atsiliepimai
Vilniaus g. 31,, 01402 Vilnius

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

4,8
496 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Pavel
prieš 15 valandų
Egidijus
prieš dieną
Atvykau registrauotu laiku - buvau kelios minutės prieš 0800. Tuo metu ten buvo vienas darbuotojas, kuris dirbo su klientu. 0810 darbuotojas prie manęs priėjo ir pasiteiravo, pas ką aš atėjau. Pasakiau barber'io vardą (tai buvo tas pats darbuotojas). Matyt, kažkodėl atsirado laiko susikirtimas. Man teko laukti iki daugmaž 0845 kol buvau aptarnautas, dėl to teko vėliau išeiti ir vėlavau į suplanuotus susitikimus. Taip ir nesužinojau tokio nesusipratimo priežasties. Labai nusivyliau, nors Juan Carlos ir bendravo maloniai, dirbo profesionaliai.
Martynas
prieš dieną
Martynas
prieš dieną
Uladzislau
prieš dieną
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Barzdaskučiai - Vilniaus g.
Vilniaus g. 31,
01402 Vilnius

Įsivaizduokite vietą, kur užsukę iš triukšmingų senamiesčio gatvių labirintų, pajusite praėjusio šimtmečio barzdaskutyklos dvasią. Šimtamečiai krėslai, prasibastę už Atlanto ir sukorę ilgą kelią iki mūsų, kviečia prisėsti ir pasinerti į tikrų tikriausią rytietišką barzdos skutimo ritualą, išbandant įgudusio barzdaskutystės meistro rankų miklumą.

Tereikia tik atrasti Žydų arba Vilniaus gatvės kampe besislepiančias duris, kurių pašonėje užeiti kviečia visame pasaulyje atpažįstamas barzdaskučių ženklas. Ir Jūs jau čia.

Barzdaskučiai iš visos širdies myli moteris, tačiau šis malonumas griežtai skirtas tik vyrams. Būtent todėl jiems patariama savo širdies damų nesivesti su savimi, jei nenorima, kad pastarosioms tektų valandą ar net kelias vienoms sukti ratus gatvėmis ar, belaukiant savo išrinktojo, kavinėje padauginti kavos.

Siekėme sukurti išskirtinai prabanga ir solidumu alsuojančią džentelmenų oazę, kurioje vyriški pokalbiai būtų suvilgomi tauriaisiais gėrimais, prasklaidomi cigarų dūmais, sužaidžiama šachmatų partija ir bent kuriam laikui pamirštami galvoje nuolat besisukantys reikalai – trumpam sustabdomas laikas. Visgi barzdaskutykloje maloniai laukiamos moterys, sugalvojusios padaryti staigmeną savo vyrams ir norinčios įteikti barzdaskučio paslaugas dovanų. Bet kokiu atveju, laikas, praleistas po šio amato meistro peiliu neliks neįvertintas dailiosios lyties atstovių.

Pirmadienis
09:0022:00
Antradienis
09:0022:00
Trečiadienis
09:0022:00
Ketvirtadienis
09:0022:00
Penktadienis
09:0022:00
Šeštadienis
09:0022:00
Sekmadienis
09:0021:00
Šiame salone naudojami produktai
The Bluebeards Revenge

Barbershops netoliese