Barzdaskučiai - Vilniaus g.

Vilniaus g. 31,, 01402 Vilnius
4,8
104 atsiliepimai
Vilniaus g. 31,, 01402 Vilnius

Atsiliepimai apie saloną

4,8
104 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Filter by treatment

Filter Reviews

Treatment
All treatments

Filter by rating

Rating
Filter by rating
Super
Donatas
prieš 3 valandas
Super aptarnavimas, malonus personalas, kokybės - kainos santykis puikus.
Gytis
prieš 9 valandas
Labai gaila, bet John barzda patrumpino netvarkingai, nelygiai, namuose geriau apsiziurejus kilo noras nusiskusti iki 0.
Audrius
prieš 12 valandų
Audrius
prieš 14 valandų
Šauni aplinka, profesionalus aptarnavimas.
Tomas
prieš dieną
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Barzdaskučiai - Vilniaus g.
Vilniaus g. 31,
01402 Vilnius

Įsivaizduokite vietą, kur užsukę iš triukšmingų senamiesčio gatvių labirintų, pajusite praėjusio šimtmečio barzdaskutyklos dvasią. Šimtamečiai krėslai, prasibastę už Atlanto ir sukorę ilgą kelią iki mūsų, kviečia prisėsti ir pasinerti į tikrų tikriausią rytietišką barzdos skutimo ritualą, išbandant įgudusio barzdaskutystės meistro rankų miklumą.

Tereikia tik atrasti Žydų arba Vilniaus gatvės kampe besislepiančias duris, kurių pašonėje užeiti kviečia visame pasaulyje atpažįstamas barzdaskučių ženklas. Ir Jūs jau čia.

Barzdaskučiai iš visos širdies myli moteris, tačiau šis malonumas griežtai skirtas tik vyrams. Būtent todėl jiems patariama savo širdies damų nesivesti su savimi, jei nenorima, kad pastarosioms tektų valandą ar net kelias vienoms sukti ratus gatvėmis ar, belaukiant savo išrinktojo, kavinėje padauginti kavos.

Siekėme sukurti išskirtinai prabanga ir solidumu alsuojančią džentelmenų oazę, kurioje vyriški pokalbiai būtų suvilgomi tauriaisiais gėrimais, prasklaidomi cigarų dūmais, sužaidžiama šachmatų partija ir bent kuriam laikui pamirštami galvoje nuolat besisukantys reikalai – trumpam sustabdomas laikas. Visgi barzdaskutykloje maloniai laukiamos moterys, sugalvojusios padaryti staigmeną savo vyrams ir norinčios įteikti barzdaskučio paslaugas dovanų. Bet kokiu atveju, laikas, praleistas po šio amato meistro peiliu neliks neįvertintas dailiosios lyties atstovių.

Pirmadienis
09:0021:00
Antradienis
09:0021:00
Trečiadienis
09:0021:00
Ketvirtadienis
09:0021:00
Penktadienis
09:0021:00
Šeštadienis
09:0021:00
Sekmadienis
09:0021:00
Šiame salone naudojami produktai
The Bluebeards Revenge

Barbershops netoliese