Turejau ilgus plaukus ir gan didelia barzda, atejau isanksto nesusitares. Prieme visi aplinkiniai labai draugiskai, pasiule kavos, arbatos. Nereikejo ilgai laukti. Pats kirpejas buvo draugiskas, pasiklausdavo ar as kazko noriu ar ne. Siaip niekada nebuvau ejes kirpti barzdos, tai po sito apsilankymo sakyciau, kad paliko labai gera ispudi ir manau apsilankysiu ateityje.