The barber was polite and professional, treats the customer well, would come back again.
Vyriškas kirpimasRodyti viską...
Kristijonas•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus meistras.
Vyriškas kirpimas
Dmitrij•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmas mano apsilankymas barbershop'e tikrai nenuvylė, Diogo pasistengė, kad atrodyčiau daug geriau nei prieš įeinant į Beardland'ą. Thanks, i'll be back!
Vyriškas kirpimasRodyti viską...
Deimantas•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tiesiog neprofesionalu. Kirpo ne meistras o geriausiu atveju mokinys. Salonas puikus, tačiau meistras prastas.