Labai patiko apsilankymas pas Nelitą. Meistrė kruopšti ir labai maloni. Neturiu priekaištų 🙂 labai gražiai sutvarkė nagus. Ačiū ❤️ Būtinai dar apsilankysiu
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Inga•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Proginis makiažas pas Ingą atliktas puikiai, idealiai išsilaikė visą šventę. Meistrė labai maloni, dirba profesionaliai ir kruopščiai. Rekomenduoju!:)
Plaukų tiesinimasRodyti viską...
Augustė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabiai atliktas manikiūras
Manikiūras
Jolanta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko apsilankymas pas Ingą. Tikrai dar nesu turėjus tokių gražių antakių 😊 tik geriausi atsiliepimai!