Puiki patirtis, Nelita labai kruopšti ir profesionali, lankysiuosi dar ne kartą :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabrielė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pavelavus 15 minuciu meistre pasake, kad lakuoti gali tik baze, labai skubėjo, o pries einant i salona skaiciau kad meistre dirba apie 2 val. Pradėjo ji dirbti 17.25, o baigė 18.36, kur logika?! Tai jeigu rasote kad dirbate 2 val tai prasom ir dirbti, o kitos aplinkybes jei skubate ar turite kita klienta po manes, man neidomu, tada susideliokite grafika!!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patinka Ingos profesionalus darbas. Plaukų procedūrą darausi ne pirmą kartą. Plaukų būklė tikrai labai pagerėjo - blizga, nešišiaušia. Didžiausios rekomendacijos