Beauty in details Atsiliepimai

Giedraičių g. 39, Vilnius, 09302

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
2638 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kaip visada 5*
Puiku
Nelita - puiki specialistė! Manikiūras atliktas itin kruopščiai ir tvarkingai. Išlaikė virš 3 savaičių ir nei kiek neatsilupo. Sulaukiau daug komplimentų dėl gražiai sutvarkytų nagų. Rekomenduoju!
viskas super, manikiūras tobulas ❤️
Nelita- ypatingai kruopšti ir švelni meistrė! Rekomenduoju drąsiai, nes atlikto pedikiūro kokybę galiu vertinti ir iš profesionalios pusės, kadangi pati daug metų dirbau šioje srityje 🙂 Ingos antakiai kaip visada be priekaištų ❤️ Ačiū merginoms!