Labai maloni ir kruopšti meistrė:) Nelita, esi šaunuolė, labai giriu Tave, laikas procedūros metu praėjo greitai ir smagiai. O manikiūrui ir lakavimui neturiu visiškai jokių priekaištų! Grįšiu! ❤
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ugnė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai ir tvarkingai, viskas puikiai! Tikrai rekomenduoju.
PedikiūrasRodyti viską...
Anastasija•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirma kartą lankiausi šiame salone, Inga paliko geriausią įspūdį, paslauga tlikta neprieškaitingai!
Antakių ir blakstienų procedūros
Gintarė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada viskas puikiai!
Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Edvardas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visų pirma, atėjus į saloną niekas nesisveikina ir yra nemalonu. Man buvo atliktas gelinis pedikiūras, kuris atliktas lakuojant toli nuo odelių (ne po odele), nagai suformuoti skirtingai, nesulyginti. Meistrė maloni, tačiau dar yra kur tobulėti.