Makiažo meistrė Inga ne tik puiki savo srities ekspertė, bet ir labai maloni, paslaugi meistrė, iš salono išėjau ne tik nepaprastai graži, bet dar ir puikiai praleidusi laiką :)
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Karolina•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai sutvarkė antakius
Antakių ir blakstienų procedūros
Kristina•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistre Inga! Labai maloni, suteike visa reikalinga informacija ir dave patarimu. Tikrai grisiu ir rekomenduoju visoms :)
Antakių laminavimas
Agne•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni Inga! Smagu sugrįžti
Antakių ir blakstienų procedūros
Gytė•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po pirmo apsilankymo žmonos komentaras "iš naujo įsimilėjau:. Labai gerai atlieka paslaugas, kerpa ne tik plaukus bet ir sumodeliuoja barzdą. Taip pat puikus pašnekovas. Rekomenduoju!