Labai norėčiau pagirti antakių meistrę Ingą. Meistrė puikiai atsižvelė į mano norus ir kartu pasiekėme tobulų rezultatų - tiesiog super! Dabar galiu džiaugtis savo antakiais :) AČIŪ.
Antakių korekcija siūlu
Gabija•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, maloni atmosfera ir labai gražiai padarytas manikiūras!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ieva•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patenkinta Ingos darbu ir patarimais, ačiū!
Antakių ir blakstienų procedūros
Ieva•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rūta pati geriausia!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Regina•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki atmosfera, puikiai ir kruopščiai atlikta procedura. Sugrišiu dar karta butinai.