Labai maloni kirpeja. Labai viskas puiku,dziaugiuosi rezultatais. Ačiū🙂
Paslaugą atliko beata
Violeta•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pedikiuras atliktas tvarkingai, graziai
Gintare•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko, meistrè labai kruopśti, darbą atliko greitai
Agnė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nepavyko gauti tenkinantį galutinį variantą.
Viršutinis sluoksnis neatlaikė nei 15 min nusitrynė. Grįžau, meistrė pakartojo - viršutinis sluoksnis ir vėl nusitrynė. Esu keistoje situacijoje- nagai sutvarkyti, bet juos reikia slėpti.