Netinkamai veikianti lempa nepaknkamai sukietino gelį. Nagai greitai atšokinėjo, pusė nagų tapo su matiniu paviršiumi. Lempa vizualiai švietė mirksėdama, prigęsusi. Kadangi anksčiau tokios patirties neturėjau, maniau, kad nieko čia blogo. Spalvų pasirinkimas mažas. Kokybė prastoka. ŽODŽIU KOKYBĖ SMARKIAI NEATITINKA PASLAUGOS KAINOS. Nuvylė, į šį saloną tikrai negrįšiu.
Kotryna•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Mergaitės kirpimas per 5-7 min, kaina 20 Eur. Juokingiausia, kad pasiūlė dar atvažiuoti, jei išplovus galvą pasimatys, kad nelygiai galiukus pakirpo:)
Paslaugą atliko Ilona
Asta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Esu sužavėta! 🤍 Meistrė Kamila kruopščiai, greitai ir profesionaliai – atliko ilgalaikį lakavimą.Nagai atrodo dailiai, subtiliai ir stilingai, spalva parinkta idealiai, o forma – nepriekaištinga. Rekomenduoju! ❤️❤️❤️ Būtinai sugrįšiu! ❤️❤️❤️
Aida•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai esame patenkinti, meistrė Ilona labai gerai apkerpa mūsų vaiką
Julija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Antakių ir blakstienų dažymas atliktas vidutiniškai. Nesugadinta, bet nenaudotos tokios priemonės kaip pvz. spalvos fiksatorius, paslauga atlikta skubotai.