Ačiū, kirpėjai už profesionalumą ir gebėjimą bendrauti su vaikais 🤩
Paslaugą atliko beata
Evelina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas patiko!
Karina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta Kamilos manikiūru ir pedikiūru. Dirba greitai, kruopščiai ir kokybiškai. Nagai atrodo tvarkingai ir gražiai, rezultatas išlieka ilgai. Maloni, draugiška meistrė ir jauki aplinka. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą!
Greta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Siek tiek per trumpai palaikyta,todel neblizgejo nagai, nekele ragelio, nuvykau i salona, sake perskambins ir perlakuos. Taip ir neperskambino. Nuliudau.