Labai patiko pedikiūras, kurį darė Kamila. 💅 Ji dirbo itin kruopščiai, švelniai ir profesionaliai. Visą laiką jaučiausi atsipalaidavusi. Rezultatas – tobuli, tvarkingi ir estetiški nagai. Taip pat labai patiko jos dėmesys smulkmenoms bei malonus bendravimas. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą. Ačiū, Kamila! 🌸
Laisvė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai patiko, ačiū, grįšime!
Paslaugą atliko beata
Julija P. •prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ilona puiki kirpėja.Dėkui už kirpimą. Būtinai sugrįšiu.
Paslaugą atliko Ilona
Rimas•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko Ilona
Karolis•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas pas jus gerai,rekomenduosiu draugams
Sekmes