Viskas puikiai
Visada esame patenkinti apsilankymu
Paslaugą atliko Ilona
Julija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Neigiamai , uzsiregistravome vaiko kirpimui , atvaziavome i vieta , ir gauname zinute , kad atsiprasome , bet negalime siandien priimti
Paslaugą atliko Ilona
Julija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atėjus užsiregistruotu laiku - salonas uždarytas. Jau taip antrą kartą vyksta.
Paslaugą atliko Ilona
Julija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nerekomenduoju kirpėjos Ilonos. Vizito metu susidūriau su labai neprofesionaliu požiūriu – vietoje malonaus bendravimo sulaukiau nekorektiškų komentarų apie savo plaukus. Taip pat kirpėja atėjo į darbą su alkoholio kvapu, kas paliko itin prastą įspūdį. Paprašius tik pakirpti nušiurusius galiukus, buvau informuota, kad tai jau bus „modelinis kirpimas“, nes reikės kirpti 2–3 cm. Tokia patirtis tikrai nuvylė, todėl nerekomenduoju šios meistrės.