atmosfera gera, darbo ismano, patogia vieta yra kur palikti masina.
Konstantinas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas ok, geras kokybės ir kainos santykis
Saulė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
+ Malonus personalas, paslaugos laukti nereikėjo, nebrangu.
- Nulakuota megėjiškai, tikrai reiktų dar pasimokyti ir praktikos :) esu įpratus, kad įrankiai yra dezinfekuojami prie akių, traukiami iš dezinfekcinio maišelio, čia žirklutės buvo trauktis tiesiai iš stalčiaus ir dėtos atgal, pasigedau higienos šiuo klausimu, gal buvo labai skubama…