puikus vyriškas kirpimas, keliais lygiais, greitas
Paslaugą atliko svetlana
Artur•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pas Kamilą manikiūrą bei pedikiūrą darausi jau ilgą laiką. Rezultatas niekada nenuvylė - dailus kruopštus darbas bei ilgas išnešiojimas. Didžiausios rekomendacijos 😊
Ieva•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
labai gražiai ir greitai nukirpo pagal mano prašymą🤩
Paslaugą atliko svetlana
Viktorija•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Vertinu prastai, nagai buvo sutvarkyti prastai, vizualiai vaizdas ne kažką, manikiūro metu vienas pirštas šone įpjautas, ko pasėkoje savaitę kankinausi nes pūliavo. Visi nagai skirtingos formos, freza manikiūro metu veikė prastai, vibravo, tad viršutinį sluoksnį nuimdinėjo rankiniu būdu… Nerekomenduoju, reikia dar pasimokyti ir įrangą susitvarkyti.