Biologique Recherche Ambasada

5,0
572 atsiliepimai
Sėlių 36-2, Vilnius, 08125
Atidaryta šiandien : 09:30 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
572 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nepatiko nauja aplinka. Toks jausmas, ne kad klientas svarbiausia, o aplinka. Kad tik klientas nesuteptų ko nors. Tie bachilai visiškai nepatiko, nes ji traška, nepatogu su jais. Nėra veidrodžių, kad galėtumei susitvarkyti atėjęs ar išeidamas. Nueini į tualetą, o ten jokios garso izoliacijos. Nejauku ir nemalonu. Ta visa sukurta "pompastika" kiek perlenkta. Tikriausiai jei nepažinočiau su manimi dirbančios specialistės, vargu ar mane domintų užeiti. Manyčiau, jog tai daugiau show off'ą mėgstan
Jauki atmosfera, profesionali specialistė. V
Tobulai viskas čia🌸
Top
Puiku, labai patiko!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Gabrielė
5.0
159 atsiliepimai

Apie

Gera matyti besišypsančius, savimi pasitikinčius, spindinčius žmonių veidus. Nenusakomas jausmas apima, kai tavo rankos pačios kuria grožį, suteikia kitiems žavaus, sveiko žmogaus įvaizdį. Savo profesinę veiklą Gabrielė labai norėjo susieti su medicina, todėl besimokydama Vilniaus kolegijos grožio terapijos specialybę stengėsi įgyti kuo daugiau profesinių žinių, praversiančių būsimam darbe. Jas kasmet gilina vykstant į Biologique Recherche Josette Allouche akademiją Paryžiuje. Gabrielė ne tik rūpinasi savo klientų oda, bet ir perduoda sukauptą patirtį ir žinias kitiems kosmetologams. Gabrielė jau 6 metus yra Biologique Recherche mokymų trenerė ir kosmetologė. Jeigu kamnors kyla klausimų apie odą ir BR, tai Gabrielė visada žino atsakymą ! Gabrielė sako - "Jaučiuosi kurianti aplink save grožį ir suteikianti malonių potyrių procedūrų metu. Tegul Jums bus gera ir saugu atsidūrus mano rankose!"

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gabrielė

Profesionalus19
Aukštos kvalifikacijos18
Išmanantis darbą14
Inna
5.0
10 atsiliepimai

Apie

Inna turi ilgametę kosmetologinę patritį ir jau daugiau nei 20 metų dirba su Biologique Recherche kosmetika bei atlieka procedūras. Taip pat ji turi aukštąjį medicininį išsilavinimą, yra baigusi Europos estetinės medicinos mokyklą bei tobulinosi daugybėje mokymų tiek savo šalyje, tiek užsienyje. Inna pas mus atvyko iš Kijevo, todėl lietuvių kalba kol kas bendrauti nepavyks. Kviečiame registruotis procedūroms bei konsultacijoms ukrainiečių arba rusų kalba.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Plaukai
Depiliacija
Kristina
5.0
112 atsiliepimai

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Kristina

Profesionalus20
Išmanantis darbą12
Įgudęs8
Aukštos kvalifikacijos8

Apie saloną

Biologique Recherche Ambasada
08125 Sėlių 36-2, Vilnius

Mes dirbame pagal metodologiją, nukreiptą į individualius kliento poreikius, ir tai leidžia mums efektyviai spręsti įvairias odos problemas. Mes turime suprasti epidermio mums siunčiamas žinutes ir nuolatos koreguoti priežiūrą, kad iš karto būtų matomi rezultatai. Sutelkdami dėmesį į odos apsaugą ir atkūrimą, tiek produktų naudojime, tiek atliekant procedūras, mes galime sukurti daug tvirtesnį epidermį. Subalansuotas ir sustiprintas epidermis yra sveikos, spindinčios odos pagrindas.

PirmPirmadienis
09:3020:00
AntAntradienis
09:3020:00
TrečTrečiadienis
09:3020:00
KetvKetvirtadienis
09:3020:00
PenktPenktadienis
09:3020:00
ŠeštŠeštadienis
09:3017:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Biologique Recherche
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022Top Rated 2021Top Rated 2018

Grožio salonai netoliese