Ypatingai greitas ir labai malonus aptarnavimas!!
Patiko, profesonali meistre, parogi vieta.
Išklausė, suprato, itin kruopščiai atliko darbą. Noriai dalijosi patarimais, kaip prižiūrėti plaukus. Rezultatas nuostabus. Nuoširdžiausias ačiū.
Viskas tiko: bendravimas malonus, apkirpo taip, kaip norėjau.
Rodyti daugiau atsiliepimų...