Paslaugą atliko Karolina•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Laura•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Praeitą kartą buvau labai patenkinta – meistrė gražiai ir kruopščiai atliko nagų priauginimo korekciją. Tačiau šįkart patirtis buvo labai nuvilianti. Atrodė, kad skubama – dirbant su freza jautėsi skausmas, o procedūros pabaigoje rankos liko nešvarios, su lako likučiais. Prancūziškas dizainas – nelygus ir nekruopštus. Daugiau negrįšiu. Gaila, nes tikėjausi tokio pat gero darbo kaip ir anksčiau.
Paslaugą atliko Aurita•Ilgalaikis gelinis lakavimas
K.•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė Aušrinė, padarė taip kaip prašiau. Be galo kruopšti ir maloni. Ačiū!! ❤️❤️❤️
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių laminavimas
Beatričė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nagai atrodo puikiai! ❤️ visada smagu pasišnekučiuoti, laikas prabėgo nepastebimai! 🌸
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Justina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė! Greita, kruopštu, kokybiška👌
Paslaugą atliko Aurita•Ilgalaikis gelinis manikiuras