Iš pradžių viskas atrodė OK, meistrė bendrauja maloniai, tačiau labai skubėjo (manikiūras+ilgalaikis lakavimas atliktas per 30min), ir tas skubėjimas tikrai matosi: nulakuota nekrupščiai, o po kelių dienų lakas pradėjo atšokinėti. Netikėta, ypač kai PRO meistrė.
Bandžiau asmeniškai susisiekti su meistre, bet atsako nesulaukiau. Manau, reikės registruotis kažkur kitur, kad viską sutvarkytų ir nereikėtų dar kelias savaites vaikščioti apsilaupiusiais nagais…
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gab•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai. Meistrė Austėja labai kruopšti ir tvarkinga!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Dainora•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai. Tik dažai nelabai ilgalaikiai, po 2 dienų nusiplovė
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių ir blakstienų procedūros
Alicija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
🥰👍🏼
Paslaugą atliko Ieva•Antakių ir blakstienų procedūros
Kamilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po blakstienu priauginimo blakstienos issisukinejo, greitai isbyrejo, nelabai patiko