Nuostabi meistrė! Rosita labai kruopščiai ir atsakingai atlieka savo darbą. Pedikiūras buvo ne tik nepriekaištingai atliktas, bet ir visa procedūra labai maloni bei atpalaiduojanti. Matosi, kad ji tikra savo srities profesionalė – rekomenduoju 100%
Paslaugą atliko Rosita•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Živilė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aciu labai🫶 atmosfera ir vieta labai patinka , yra, kur prisiparkuoti ir palikti automobili.
Paslaugą atliko Kamilė•Manikiūras
Violeta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Spalva, atsižvelgimas į kliento poreikius puikus, bet norisi idealios formos, ko pritrūko. Ačiū :)
Antakių ir blakstienų procedūros
Indrė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni meistrė, gražiai atliktas makiažas, puikiai išsilaikė.