Kaip visada viskas super, darbas atliktas kruopščiai ir kokybiškai. :)
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aurelija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai 😊
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių ir blakstienų procedūros
Alicija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi salone ne pirmą kartą, bet Aušrinės antakių korekcija lieku visad patenkinta, ačiū:)
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių ir blakstienų procedūros
Eglė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Odeta- puiki! Manikiūras ir lakavimas buvo atlikti kruopščiai ir profesionaliai. Procedūra rūpestingai pasirūpinta nuo pradžios iki pabaigos, ačiū!