Viskas labai gerai:) dar tikrai grisiu:) smagu kedeje jaustis saugiai ir kad zmogus puikiai ismano tai, ka daro:)🤍
Paslaugą atliko Ieva•
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Violeta•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Džiaugiuosi atradusi šią meistrę-dirba labai kruopščiai. Rezultatas džiugina!
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių korekcija siūlu
Ramunė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai ir gražiai atliktas antakių ir blakstienų laminavimas. Ieva labai maloni specialistė, po procedūros davusi puikių patarimų, kaip prižiūrėti blakstienas ir antakius, kad rezultatas išliktų kuo ilgiau. Taip pat ačiū Kalėdinę dovanėlę rankoms. Būtinai sugrįšiu! 🌸
Paslaugą atliko Ieva•
Antakių laminavimasRodyti viską...
Urtė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
♥️♥️♥️
Paslaugą atliko Ieva•
Blakstienų laminavimasRodyti viską...
Kamilė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni mergina, antakiai atrodo tobulai ! :)