Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių ir blakstienų procedūros
Ieva•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū, Aušrine! Puikiai!
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių ir blakstienų procedūros
Karolina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, meistrė paklausia, kaip daryti ir atsižvelgia į norus.
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių ir blakstienų procedūros
Sandra•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Paslauga atlikta kokybiškai tačiau procedūros pabaigoje pasijutau kaip išvaryta, nes manikiūristė pradėjo mane skubinti nes laukia sekanti klientė, o buvo tik katik užtepusi nagų stipriklį.
Paslaugą atliko Karolina•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Raminta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai greitai viskas, puikiai!
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras