Kaip visada viskas super! 😊
Atmosfera puiki, meistrė maloni, profesionali. Apkerpa gražiai ir greitai! Vaikui labai patinka čia lankytis, taip pat ir man😊 Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Viktorija Z.•Vaikų kirpimas
Eglė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpėja ir gausybė dovanų!
Paslaugą atliko Viktorija Z.•Vaikų kirpimas
kristina•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
👌👌👌
Paslaugą atliko Viktorija Z.•Vaikų kirpimas
Marja•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kerpam 2.5 metu vaika jau gan ilgai pas Ingrida, labai graziai apkerpa, moka užkalbinti vaika kad sedetu graziai, tikrai nekeistume šios kirpėjos!
Paslaugą atliko Ingrida•Vaikų kirpimas
Monika•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Gera kirpėja, lankomes ne pirmą kartą, grįšim tikrai! Ačiū