kaip visada puikų! bendrauja su vaikais, gražiai apkerpa. Ačiū
Paslaugą atliko Danguolė•Vaikų kirpimas
Kasparas•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nerimavom pries vaikucio pirma kirpima, nes jis labai nenorejo kirptis, bet tik atvykus viskas pasikeite. Vaikas su dziaugsmu atsisedo i lektuveli, buvo labai susidomejes ir ramiausiai issedejo viso kirpimo metu. Aciu Danguolei, kad graziai ir svelniai dirbo su vaikuciu ir pirma patirtis buvo superine! :) tikrai grisime