Naugarduko 29-14, Vilnius, 03227
Atidaryta rytoj : 10:00 - 19:00

Atsiliepimai apie saloną

5,0
5 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Gabija- metų atradimas. Begalo kruopšti, maloni bei profesionali meistrė, kuri ne tik puikiai išmano savo darbą , bet ir atlikus pranoksta lūkesčius. ❤️ Visada gera sugrįžti, maloni salono atmosfera ir gera nuotaika garantuota .
Meistrė Gabija vienareikšmiškai yra antakiu grožio guru. Be galo profesionalus ir stiliu bei skoni turintis žmogus. Pas šia specialistę lankausi jau aštuonerius metus ir nebesuskaičiuoju kiek kartu esu gavus komplimentu dėl savo antakiu grožio. Ačiū, Gabija! ⭐️
Meistrė labai nuoširdi ir draugiška. Procedūrą atliko labai kruopščiai iki menkiausių smulkmenų. Labai išsamiai komunikavo prieš procedūrą ir po jos. Viskas nepriekaištingai! Rezultatas pranoko lūkesčius❤️ antakiai atrodo tobulai!
Tikrai išskirtinė vieta grožio industrijoje Lietuvoje. Personalas itin malonus ir profesionalus. Labai vertinu, kad šis salonas naudoja tik aukštos kokybės produktus, kuriuos galima įsigyti ir vietoje. Nors gyvenu užsienyje, veido procedūras stengiuosi darytis grįžusi būtent šiame salone. Labai tenkina kainos ir kokybės santykis. Ačiū meistrei Gabijai už jaukumą ir visokeriopą pagalbą! Iki malonaus:)
Nuostabi vieta! Pasitinka su šypsena, išlydi taip pat. Pati išeini lygiai taip pat. Negali nesišypsoti ir nesidžiaugti, kai darbas atliekamas krupščiai ir profesonaliai. Norisi sugrįžti!

Susipažink su komanda

Gabija
Antakių ir lūpų mikropigmentacijos specialistė

Apie

Esu atsakinga už jūsų antakių ir lūpų mikropigmentacijos procedūras. 🖤 Nuotraukų albume - sugijusių darbų pavyzdžiai. Turi daugiau klausimų? Parašyk! Instagram @gabijabutenaite

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Apie saloną

Dámke
03227 Naugarduko 29-14, Vilnius

Salone atliekamos mikropigmentacijos procedūros antakių ir lūpų zonoms.

Po procedūrų kurso, klientės gali atvykti antakių priežiūrai t.y antakių korekcijai ir dažymui.

PirmPirmadienis
10:0019:00
AntAntradienis
10:0019:00
TrečTrečiadienis
10:0019:00
KetvKetvirtadienis
10:0019:00
PenktPenktadienis
10:0019:00
ŠeštŠeštadienis
10:0015:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Grožio salonai netoliese