Labai patenkinta atradusi kosmetologę Akvilę. Apsilankymas pas ją tai tikra terapija ne tik veidui , bet ir sielai..Maloni, švelni, išmananti savo darbą!!! Rekomenduoju jums ir pati ne kartą dar apsilankysiu.
Veido procedūros
Ramūnė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už tvarkingai atliktą manikiūrą! 💅🌸
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Sandra•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabus manikiūras pas Emiliją. dėkui
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Sofija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visada išeinu labai patenkinta. Emilija sugeba atlikti manikiūrą ir lakaviną nepriekaištingai.
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabriele•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
🥰puikiai!
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras