visada verta atsidėti laiką ir atkeliauti pas Emiliją - išpildys bet kokį norą, bet kokią viziją, pasiūlys, paejsperimentuos. jau apie tai ar gerai sutvarko odeles, nagą, neverta nei kalbėti - savaime suprantama 😊
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Valda•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabiai kaip visada, ačiū Akvile🩷🤩ačiū
Veido procedūros
Mantė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
labai ačiū už pavasariško manikiūro idėją!
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Simona•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai kaip visada!❤️🥰🌸
Paslaugą atliko Eglė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ieva•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Veido procedūra su deguonimi - bomba🥰 oda pridrekinta, putli, spindinti. Makiažas dengiasi tobulai ir “nenučiuožia” dienos eigoje. Pati procedūra itin maloni ir raminanti, ypač masažas. Esu labai dėkinga Akvilei, nekantrauju atvykti kitą kartą.❤️❤️