ačiū už nuostabią procedūrą – tai buvo tarsi meditacija. Patiko gauti profesionalią paslaugą, jos metu galėjau visiškai atsipalaiduoti. Oda atrodo švari, lygi ir švytinti. Tikrai sugrįšiu.
Veido procedūros
Donata•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu labai patenkinta rezultatu:) Akvilė daro stebuklus. Žino kas geriausia mano odai, pataria dėl rutinos. Visada tobulėja ir pasidalina žiniomis. Ačiū🥰
Veido procedūros vyrams
Mantė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū, už profesionalų darbą :)
Veido valymas ultragarsu
Marius•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patinka lankytis sitame salone-dirba tikrai nuostabios meistres!!!🥰
Kosmetologè Akvilè atlieka man veido procedūras kuriomis esu labai patenkinta!🥰
Kokybiškos priemonès-kokybiškas darbas❤️
Ir kaip visuomet nuostabiai sutvarkyti nagučiai pas
meistre Egle❤️
Kas ieškote tikrai gerų meistrių-REKUOMENDUOJU!!!🤗
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Daivutė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko procedūra pas Akvilę. Itin paslaugi, dėmesinga, rūpestinga ir puikiai išmano savo darbą! Veidukas tiesiog švyti!
Salonas jaukus ir gražus!
Būtinai grįšiu!