Labai rūpestinga, maloni, profesionali grožio specialistė. Pakonsultavo, atsakė į visus man rūpimus klausimus, paaiškino kaip prižiūrėti mano probleminę odą šaltuoju, drėgnu ir šiltuoju sezonu. Po procedūros jaučiuosi labai gerai, oda atjaunėjusi, pamaitinta, išmasažuota. Sugrįšiu ne kartą pas Akvilę :)
Veido procedūros vyrams
Ingrida•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu labai patenkinta atlikta procedura, Akvile labai demesinga, atsakinga, isklause mano pageidavimus, butinai sugrisiu, aciu
Veido procedūros vyrams
Jurate•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Akvilė, nuostabi meistrė. Esu labai patenkinta savo procedūra ir būtinai dar kartą apsilankysiu!😊
Veido procedūros vyrams
Luka•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Veido valymo procedūra nuostabi! Procedūra buvo labai maloni ir profesionaliai atlikta. Kosmetologė Akvilė paaiškino kiekvieną žingsnį ir pasirūpino mano komfortu🥰
Po procedūros mano oda atrodė švaresnė, švytinti, o poros - mažesnės. Mano oda gavo reikiamą priežiūrą.
Tikrai rekomenduočiau šią procedūrą tiems, kurie nori atnaujinti savo odos būklę ir mėgautis gaivia bei sveika veido oda.
Po procedūrų gavau naudingų rekomendacijų bei patarimų ❤️
Ačiū Akvilei🫶🏻
Veido procedūros vyrams
Rusnė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Emilija kaip visada išpildo manikiūro dailės norus iki 100%! ačiū už kruopštumą ir meistriškumą!
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras