Noriu nuoširdžiai padėkoti barberiui Ernestui! Labai dėmesingas, mandagus ir tikras savo darbo meistras. Visada puikiai supranta, ko nori klientas, o rezultatas – dar geresnis nei tikėtasi. Pas Ernestą visada maloni atmosfera, o kirpimas – aukščiausio lygio. Rekomenduoju visiems, kas vertina kokybę ir individualų požiūrį. Ačiū, Ernestai – būtinai sugrįšiu dar ne kartą!
Vyriškas kirpimas
Tomas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Erni labai geras barberis, puikiai atlieka savo darbą, profesionalus požiūris, tikrai rekomenduoju.
Vyriškas kirpimas
Danielius•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku Puiku Puiku !!! Šis salonas kuria tradicijas ir puoselėje šypsenas veiduose.
Paslaugą atliko Elis•Vyriškas kirpimas
Jokubas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Henrikas•Vyriškas kirpimas
Marius•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai smagus darbuotojai linksma pabendraut ir labai gerai ir kruopščiai kerpa atitiko visus reikalvimus