Labai puiki atmosfera ir personalas, labai profesionalus kirpimas, ne karto neteko išeiti nepatenkintam :)
Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas kaip salonas. Ta prasme, kėdė patogi. Patiko tai, kad skambėjo neįkyri foninė muzika. O kirpėjas buvo profesionalus ir puikiai išpildė tai, ko ir prašiau. Greitai ir kokybiškai.