Kiekvienas apsilankymas ir veido proceros palieka labai malonų jausmą. Dirbama su dėmesingumu ir švelnumu, oda būna palepinta, išmasažuota ir išglostyta. Išeinu pakylėta. 😊
Paslaugą atliko Vida•Veido masažas
Inga•prieš 6 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
labai patiko, kartosiu, rekomenduoju, puikiai.
Paslaugą atliko Daiva•Veido priežiūros konsultacijos
Živilė•prieš 7 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Maloniai, kokybiškai, profesionaliai
Paslaugą atliko Ovidija•Gydomieji masažai
Rasa•prieš 7 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puiki patirtis su Goda :) jauki, maloni, aiškiai viska paaiskina tiek mamai, tiek vaikui :)
Paslaugą atliko Goda•Gydomieji masažai
Diana•prieš 9 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Jau po trijų procedūrų pajutau pokyčius - sumažėjo įtampos jausmas, pagerėjo miegas ir atsirado lengvumo pojūtis! Labai rekomenduoju kineziterapiautę Godą! Taip pat labai patiko administratorė Augustė - malonus iš šiltas priėmimas! Planuoju vėl užsirašyti kursui!