Jau po trijų procedūrų pajutau pokyčius - sumažėjo įtampos jausmas, pagerėjo miegas ir atsirado lengvumo pojūtis! Labai rekomenduoju kineziterapiautę Godą! Taip pat labai patiko administratorė Augustė - malonus iš šiltas priėmimas! Planuoju vėl užsirašyti kursui!
Paslaugą atliko Goda•Gydomieji masažai
Vaida•prieš 6 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai 💕
Paslaugą atliko Goda•Gydomieji masažai
Viktorija•prieš 6 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi nuo pat atidarymo Kaune 👌 Ko gero tai geriausias įvertinimas 😄
Paslaugą atliko Justina•Veido masažas
Vilma•prieš 8 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Tik geriausi atsiliepimai specialistei. Gavau daug patarimų ir puikiai atliktas masažas.
Paslaugą atliko Vida•Veido priežiūros konsultacijos
Monika•prieš 8 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus salonas, labai malonios ir savo darbą išmanančios darbuotojos.
Paslaugą atliko Giedrė•Veido priežiūros konsultacijos