Po apsilankymo pas Samanta visada išeinu patenkinta. Puikiai išmano savo darbą, puoselėka plaukus ir labai maloni bei draugiška. Ačiū 🥰
Paslaugą atliko Samanta•Moterų plaukų šaknų dažymas
Evelina•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kai Kamilė sutvarkė man nagus, po 3 dienu lakas ėmė luptis - panašu, kad iki galo neišdžiuvo. Susiderinome kita laika, kad sutvarkytu iš naujo. Sutvarkė. Ir tuomet nagai atsilupo po savaitės. Paslaugos kaina 40 eur. Nerekomenduoju
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Karolina•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Samanta buvo maloni, dėmesinga pagiedavimams. Dirbo greit ir kokybiškai. Dėkui!
Paslaugą atliko Samanta•Kirpimas ir plaukų priežiūra