Paslaugą atliko Samanta•Sušukavimas ir proginės šukuosenos
Giedre•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, meistre atsizvelgia i poreikius bei pateikia patarimu ar rekomendaciju todel isgaunamas nepakartojamas rezultatas tad norisi grizti vel ir vel. Tik didziausios rekomendacijos !
Antakių korekcija siūlu
Ieva•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, rekomenduoju
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Evelina•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai ir labai rūpestingai. Tikrai nuostabi blakstienų priauginimo meistrė 🥰
Blakstienų priauginimas
Aistė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Praėjusią savaitę padarytas manikiūras pradėjo luptis po dviejų dienų, kutikulas kaikur per daug nukirptas, kitose vietose nedakirptas. Kreipiausi pas kitą meistrę taisyti situacijos, tačiau ji pasakė jog nagas ir odelės yra per daug pažeisti ir reikia palaukti kol viskas sugis