Labai gerai atlikta procedūra bei masažas ties antakių sritimi labai atpalaidavo!
Miglė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus salonas, puikūs meistrai, gera atmosfera :) Smagu kai viskas vyksta sklandžiai, nereikia laukti.
Naudojamės šio salono paslaugomis visa šeima.
Kažkada teko lankytis maždaug prieš 6 metus, tai įspūdis buvo ne pats geriausias... Ryžausi apsilankyti vėl, pakankamai atsargiai, ir galiu pasakyti, kad esu maloniai nustebinta. Sėkmės Jums!