Labai miela ir kruopšti antakių meistrė Agnė! Bendraujanti, palaiko jaukią atmosferą. Viską atlieka kruopščiai ir minimalistiškai!
Ieva•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aiškiausiai lakavimo kokybę atspindi draugės klausimas: "pati lakavaisi?"
Lakas užteptas nelygiai, subėgęs ant odelių, vietomis jo daugiau, vietomis - mažiau. Darbas atliktas skubant, neišnaudojus viso rezervacijos laiko. Tikrai negrįšiu.
Ieva•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nepatiko, procedūros aprašymas neatitiko jos turinio, daugiau negi pusė valandos buvau su kaukė, nors turėjau būti masažuojama, procedūra buvo baigta ankščiu laiko
Tatjana•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė, esu labai patenkinta jos darbu ir patarimais!
Aušra•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Sūnus (11 m) labai patenkintas Jūsų darbu. Išėjo linksmas. Sakė dar apsilankys pas Daivą !