Labai gera kirpėja. Dirba greitai, kokybiškai, o svarbiausiai-vaikas po kirpimo atrodo puikiai.
Paslaugą atliko Vilma•Vaikų kirpimas
Asta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
👍👍👍
Paslaugą atliko Reda Fo•Vyriškas kirpimas
Mantas•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Esame labai patenkinti kirpimu,tikrai sugryšime!
Paslaugą atliko Vilma•Vaikų kirpimas
Loreta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
puikios specialistės: nuostabiai apkirpo tiek vaiką, tiek vyrą
Paslaugą atliko Vilma•Vaikų kirpimas
Dovile•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Su sūnumi išbandėme naują vietą. Manau čia ir liksim. Meistrė profesionali, komunikabili. Vaikas mano dar nepripratęs kirptis, bet kirpėja puikiai susitvarkė. Rekomenduoju