Tėvelis kirposi, sakė labai nuostabi ir profesionali kirpėja😊
Paslaugą atliko Reda Fo•Vyriškas kirpimas
Kamilė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Tikrai puikiai atliktas vyriškas kirpimas.
Paslaugą atliko Reda Fo•Vyriškas kirpimas
Gintautas•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai :) Vaikas patenkintas :)
Paslaugą atliko Ingrida•Vaikų kirpimas
Justina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada viskas nepriekaištingai. Ačiū
Paslaugą atliko Vilma•Vaikų kirpimas
Dovilė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, man patiko, kad kirpėja užmezgė šiltą ryšį, davė patarimų, kaip formuoti šukuoseną ir vaikui patiko, tik pasirodė, kad ilgai užtruko :)