Gražus, tvarkingas salonas, profesionalus ir draugiškas personalas. Barberė Reda viską atliko taip kaip prašiau, esu labai patenkintas rezultatu :)
Paslaugą atliko Reda Fo•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Vaidas•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai, kokybiškai ir stilingai. Kirpimai patiko mano berniukams, o tai didžiausias komplimentas. Rekomenduoju !
Paslaugą atliko Ingrida•Vaikų kirpimas
Erika•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus kirpimas. Vyro plaukų situacija gana kebli, tikrai sunku apkirpti gražiai. Pirmą kartą po kirpyklos grįžo taip dailiai apkirptas. Kirpėja Reda nuostabi.