esu labai laiminga rezultatu. Prašiau gražaus iškarpymo, tą ir gavau, Laura neskubėjo, kruopščiai apkirpo visus mano tankius plaukus, davė patarimų :)
Ačiū jums labai! Pieš tai salone kirpausi pas kitą meistrę, tai tik šią kolkas galiu rekomenduoti :) aplinka graži, jauki, švari :) manau tikrai sugrįšiu.
Paslaugą atliko Laura•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rugilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai modernus salonas, personalas labai paslaugus,Raminta apkirpo nepriekaištingai . Ačiū!!!
Paslaugą atliko Raminta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rita•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū, viskas super. Labai gražiai sutvarkyti antakiai 🤗