Meistrė labai šilta ir maloni asmenybė, su kuria buvo smagu pabendrauti procedūros metu ir nebuvo nejaukios tylos. Pats darbas atliktas TOBULAI, niekada negalvojau, kad mano antakiai gali taip nuostabiai atrodyti, tiek formos, tiek spalvos atžvilgiu, viską taip nerealiai atitaikė. Ačiū jums labai labai!!! ❤️❤️❤️
Paslaugą atliko Andželika•Antakių korekcija siūlu
Rugilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super! Butinai sugrisime
Paslaugą atliko Raminta•Vaikų kirpimas
Beta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atradau, patiko ir visada lankausi. Viskas puiku! ✨🌸
Moterų plaukų šaknų dažymas
Morta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai
Paslaugą atliko Raminta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gabrielė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ponia Gerda, suteikia daug informacijos, maloni, dėmesinga.