Overall a good professional atmosphere, but unfortunately one of the nails turned out a bit smudged, probably because it wasn’t kept under the lamp long enough :( Other than that it was really good for the price.
Eva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas, kuriame lankytojos laukiamos. Jam vadovauja ukrainietė Ala, puikiai išmananti savo darbą.
Rita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė nemaloniai bendravo ir labai nekokybiškai atliko savo darbą, o davus pastabas panosėj keikėsi ir vis tiek nesutvarkė iki galo.
Ieva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Draugiška ir kruopšti meistrė, kaip pradedančiajai viskas liuks.
Ineta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne pirmą kartą lankausi pas Julią, tikrai puiki savo srities meistrė! Manikiūras atliktas nepriekaištingai, greitai ir tvarkingai!