Deja bet kitą dieną visas lakas tiesiog nusilupo kaip paprastas nagų lakas. Salonas pražioj žadėjo perlakuoti, bet po to tiesiog ignoravo žinutes. Labai gaila už veltui praleistą laiką. Nerekomenduoju.
Agnė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabu, labai graziai padare
Indrė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai ir kokybiškai atlikta paslauga. Puiki atmosfera